ЗВІТ ДИРЕКТОРА (ЗАВІДУВАЧА) ЗА 2018/2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Депутат міської ради  в дошкільному закладі відсутній,  що унеможливує покращувати розвивальне середовище дошкільного закладу, зміцнювати його матеріальну базу.

Я вдячна батькам, які допомагають нам у проведенні ремонтних робіт у групах та  на території закладу, створюють затишок та комфорт для дітей.

Ми маємо задовільну матеріально-технічну базу, наш заклад користується попитом серед батьків, колектив може і хоче працювати, тому ми не зупиняємось на досягнутому, а ставимо перед собою  нові завдання.

Розвиток закладу освіти можливий тільки за умов засвоєння нововведень та бачення власної перспективи розвитку. Головним є те, що дошкільний заклад прагне бути тим місцем, де діти завжди можуть фізично розвиватись, зміцнювати здоров’я, реалізовувати свої здібності, товаришувати, весело і щасливо жити.

Підводячи підсумки роботи за рік, я хочу подякувати педагогам закладу, обслуговуючому персоналу, батькам вихованців за спільну роботу, розуміння і підтримку, конструктивну критику і можливість реалізації наших ідей. Ми сподіваємося, що представлений звіт дозволить вам об’єктивно оцінити  діяльність,  мене як керівника і діяльність всього  нашого дошкільного навчального закладу.

Сподіваюсь на подальшу співпрацю з колективом та батьками.

Дякую за увагу!

Pages: 1 2