Додаткові освітні послуги

Додаткові освітні послуги на 2020-2021 навчальний рік

№ з\п ПІБ Керівника Стаж роботи Назва послуги Група к-сть дітей Години/тиждень Період
 1 Поляченко Наталія Юріївна 1рік  гурток фізичного виховання з елементами ритмики Молодша, середня, старша групи 4год/тиждень 02.12.2020-31.05.2021

Вартість –  45грн/місяць, оплата проходить через централізовану бухгалтерію управління освти Конотопської міської ради.

План роботи гуртків (безоплатні)

№п/п Зміст роботи Термін проведення Відповідальний
1 Гурток  «Дивоцвіт»     (народознавчий)

Мета: розвиток пізнавальних активностей дітей, формування стійкого інтересу дошкільників до народознавчого матеріалу, виховання у дітей духовності на національному ґрунті, доброзичливості, взаємоповаги.

Литвиненко Т.С
2 Гурток «У світі почуттів і емоцій» (емоційно-ціннісний розвиток)

Мета: виховувати у вихованців основ емоційної культури. Познайомили дошкільнят з основними людськими емоціями (інтерес, радість, подив, горе,гнів, огида т т.д.) Учити розрізняти їх за схематичними зображеннями, формувати вміння установлювати зв’язки між життєвими подіями, переживаннями людини та виразами її обличчя, поведінкою; сприяти засвоєнню дитиною емоційних еталонів взаємин з різними людьми.

Верезуб В.А.
3 Гурток «Умілі рученята»    (нетрадиційне малювання)

Мета: розвиток моторних навичок рук,  фантазію та творчу уяву. Розвивати нестандартний підхід до роботи. Формування естетичного та художнього стоку. Викликати бажання спілкуватися з красою, насолоджуватись процесом створення краси. Знайомити з різними техніками малювання, вчити правильно користуватись інструментом для роботи.

Кручініна Т.С.
4 Гурток «Кольорові долоньки»   (образотворча діяльність)

Мета: залучати дітей до культури свого народу: ознайомлювати із творами видатних художників. Дати навики розуміння основ перспективи, кольорознавства, композицій; познайомити дошкільнят з основними жанрами і видами образотворчого мистецтва. Сприяти формуванню умінь і навичок, розвитку творчих здібностей, естетичного і художнього смаку. Виховувати почуття колективізму, патріотизму, любові до рідного краю, до творчості та всього красивого в природі.

Кириленко Т.В.
5 Гурток «Танцювальна мозаїка»  (ритміка)

Мета: формування рухових вмінь та навичок;  формування пізнавальної активності;  розвиток координації рухів, спритності, сили, витривалості;  розвиток відчуття ритму;  розвиток зорового аналізатора, слухового сприймання;  удосконалення вмінь виконувати ритмічні образи в процесі сприймання та відтворення ритмічних малюнків;  формування пізнавальної активності; розвиток емоційної та словесно-логічної пам’яті, довільної уваги, образної уяви, фантазії.

Поляченко Н.Ю.
6 Гурток «Паростки добра»   (за спадщиною В.О.Сухомлинського)

·         Мета: усвідомлення дитиною нерозривної єдності світу природи і людини, розуміння початкового світогляду дитини набуття навичок розумової праці та дослідницьких умінь. Виховувати ціннісне ставлення до живої та неживої природи.

Биркун Н.В.
7 Гурток «Мовні перлинки»  (мнемотехніка – новітня технологія ефективного засвоєння інформації)

Мета: Вдосконалювати уміння застосовувати та поліпшувати засвоєння складної

інформації; систематизувати, запам’ятовувати різні види інформації за допомогою мнемотехнічних методів та прийомів.

3р/тижень

Понеділок, ереда, п’ятниця