Цікаве літо в “Калинці”

Літо для дошкільнят – це час для реалізації мрій, активних ігор. Це відповідальна пора, яка спрямовується на організацію змістовного, різноманітного буття з метою оздоровлення дітей. Саме так проводять своє дозвілля діти середньої групи “Капітошка”
Літо квітами сміється,
Пісню радості співає.
Теплим дощиком проллється
І веселкою заграє.

.

Літо для дошкільнят – це час для реалізації мрій, активних ігор. Це відповідальна пора, яка спрямовується на організацію змістовного, різноманітного буття з метою оздоровлення дітей. Саме так проводять своє дозвілля діти середньої групи "Капітошка"Літо квітами сміється,Пісню радості співає.Теплим дощиком проллєтьсяІ веселкою заграє.

Опубліковано Конотопський дошкільний навчальний заклад 14 "Калинка" Четвер, 9 липня 2020 р.

Літо-це найкраща пора для дітей! Саме влітку у дітей є прекрасна можливість отримати заряд здоров’я на весь рік .

Літо – найсприятливіша пора для зміцнення здоров`я дітей,  їх фізичної підготовки до нового навчального року. Наш дошкільний заклад дбає про літнє системне оздоровлення і загартування своїх вихованців. Велику радість і користь малятам дають гучний динамічний режим з максимальним перебуванням на свіжому повітрі, використанням цілющих природних засобів. А також – змістовний відпочинок (свята, розваги, конкурси, екскурсії), спостереження та праця в природі. Деякі моменти цікавого літа наших вихованців відтворемо на фотознімках, щоб переконатися: дітям тут радісно і комфортно.