Місячник валеологічного розвитку дошкільників

Турбота про здоров’я – це найважливіша праця вихователя. Від радості до життя, бадьорості наших дітей залежить їх духовне життя, світогляд, розвиток інтелекту, міцність знання, віра в свої сили. В.О.Сухомлинський.
В останні роки питання охорони та зміцнення здоров’я та пропаганди здорового способу життя стали особливо актуальними. З раннього віку педагоги розвивають у дітей рухову і пізнавальну активність, привчають їх думати і піклуватися про своє здоров’я, виховують у дітях усвідомлене ставлення до нього.
Валеологічне виховання дошкільників виходить на перші позиції за ступенем значущості; збереження фізичного здоров’я та психологічного благополуччя дітей є одним з основних напрямків педагогічної діяльності вихователів у ДНЗ.
Саме з цією метою у лютому місяці в закладі був проведений місячник валеологічної освіти. Протягом місяця особливо зверталась увага на створення здоров’язберігаючого середовища, формування у дітей основ здорового способу життя.