Олімпійський тиждень в “Калинці”

Відповідно до листа Сумського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту від 04.09.2019 «Про проведення Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня у 2019 році», на виконання наказу відділу освіти Конотопської міської ради від 06.09.2019 № №419-од «Про  організацію та проведення в закладах освіти Дня фізичної культури і спорту та Всеукраїнського Олімпійського уроку, Олімпійського тижня у 2019 році», з метою пропаганди здорового способу життя, формування в дошкільнят фізичного і морального здоров’я та залучення до занять фізичною культурою та спортом якомога більшої кількості дітей, з  9 вересня по 13 вересня 2019 року було проведено Олімпійський тиждень:

-09.09.2019 – урочисте відкриття Оліймпійського тижня  (прийняло участь 78 вихованців всіх вікових груп);

– 10.09.2019 проведено Спортивне свято (прийняло участь 60 дошкільнят);

– протягом тижня проведено години спілкування для вихованців середньої та старшої груп за темами з історії олімпійського руху;

– 12.09.2019 проведено День здоров’я (прийняло участь 60 дошкільнят);

-11 – 13.09.2019  – проведено спортивні змагання  серед дошкільнят дошкільних груп «Швидше! Вище! Сильніше!» (прийняло участь 60 дошкільнят) та підведенні підсумки  проведення Олімпійського тижня.

Під час проведення Олімпійського тижня  вихователі виховували у дітей почуття колективізму, дружби, взаємодопомоги, формували фізичні якості: уважність, швидкість, витривалість.

Під час проведення спортивних змагань, вікторин, розваг діти та дорослі  ділилися своїми знаннями про здоровий спосіб життя, змагалися, гралися та навчали молодших дітей різним вправам. Діти емоційно та жваво реагували на кожне з завдань, демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних вмінь.

Проведення олімпійського тижня  подарувало дошкільнятам позитивний емоційний заряд, сприяло розвитку фізичних вмінь та вихованню бажання вести здоровий спосіб життя.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *