Електронна реєстрація в заклад дошкільної освіти

З метою забезпечення права дитини на доступність здобуття дошкільної освіти, спрощення процедури та вільного доступу до інформації про облік дітей до вступу у дошкільні навчальні заклади м. Конотоп з 01.09.2013 року було розпочато роботу загальної міської електронної реєстрації дітей до дошкільних навчальних закладів.

З цього часу інші види реєстрації не є дійсними.

Для того, щоб поставити свою дитину на чергу в дошкільний навчальний заклад, Вам необхідно відвідати розділ “Електронна реєстрація в дошкільни навчальні заклади” на сайті ознайомитись з інструкцією по електронній реєстрації для батьків та заповнити «Мої заявки» .

У разі відсутності можливості зареєструватись самостійно, зверніться, будь ласка, до реєстратора дошкільного навчального закладу, який допоможе Вам заповнити заявку за встановленою формою.

Перед реєстрацією ознайомитися з інформацією про дошкільні навчальні заклади на сайті osvita-konotop.gov.ua, та можливістю ознайомитися з повною та скороченою назвою ДНЗ, типом, формою власності, типом місцевості, поштової адресою, ПІБ керівника, мовою навчання та іншою інформацією про ДНЗ.

Якщо Ви обрали наш заклад для Вашої дитини, Вам необхідно перейти за посиланням https://reg.isuo.org/preschools/view/id/41917 та зареєструватися.

Для цього у верхньому правому куті натиснути кнопку «Реєстрація» і ввести необхідні дані в анкеті реєстрації. Необхідно заповнити всі обов’язкові поля, які відмічені знаком «*» (зірочка). Після заповнення анкети і натиснення кнопки «Зареєструватись», необхідно проглянути вказаний в анкеті електронний ящик (електронну пошту) та активувати обліковій запис, використовуючи кнопку активації в електронному листі.

Подати заявку можна лише в один дитячий садок, в разі повторній подачі заявки одним і тим же користувачем, друга заявка не розглядатиметься модератором.

Надалі, зайшовши під своїми обліковими даними (логіном і паролем), заявник може побачити статус заявки, який встановлює модератор сайту.

Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, Вам необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад. При необхідності, обраний ДНЗ можна змінити, звернувшись до відповідальної особи. Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи у дошкільному навчальному закладі з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заяви скан-копії вищевказаних документів. Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів, Вашу заяву буде анульовано. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена оригіналами документів, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.