Алея випускників – 2021

Із початком весни природа оживає, наповнюючи все довкола яскравими барвами. Весна змінює настрій та надихає на зміни. Весна — найпрекрасніша пора року. Весна творить дива!

В останні роки набирає популярність посадка саджанців квітів або дерев на пам’ять дитячого садка.

Так і в «Калинці», за бажанням батьків і дітей випускної групи, на пам’ять про себе, висадили «Алею випускників – 2021» із 20 саджанців троянд та 2 сажданців гібіскусу. При цьому, всі дітлахи старшої групи зі своїми вихователями та помічником вихователя,  брали участь в процесі посадки.

Пройде час, вихованці виростуть, а разом з ними саджанці квітів перетворяться на красивий розарій. В пам’яті залишаться приємні спогади про найкращі роки, які пройшли у рідному садочку  і згадка про висаджування квітів.